Які кольори будуть в моді восени

Інститут кольору Pantone назвав модні кольори осінньо-зимового сезону 2015/2016. Дослідники Pantone Color Institute ретельно досліджують вплив кольору на моду, його значення для інтер'єру і кіно. Отже кольори, які увійшли в топ-10.

Які кольори будуть в моді восени
Отже, в список увійшли кольори під назвами «Dried Herb» (хакі), «Desert Sage» (зеленувато-сірий), «Stormy Weather» (сіро-синій), «Oak Buff» (золотисто-жовтий), «Biscay Bay» (яскравий синьо-зелений), «Reflecting Pond» (глибокий синій), «Cadmium Orange (помаранчевий), «Cashmere Rose» (м'який рожевий), «Amethyst Orchid» (яскраво-бузковий) і, звичайно, «Marsala».

Вибрані Pantone відтінки нагадують модні в 70-ті роки кольору. На думку виконавчого директора Pantonе Леатрис Айзман, існує схожість між тим десятиліттям і сучасністю, так як світ знову виходить з чергової рецесії. Людей хвилює нестабільна економічна, політична і екологічна ситуація, і це занепокоєння відображається в обраних інститутом кольорах. Тьмяні, землисті відтінки заспокоюють і створюють відчуття більшої близькості до землі.