Модні кольори волосся сезону осінь-зима 2014-2015

Не можна сказати, що в цьому сезоні щось кардинально зміниться, проте деякі особливості все-таки є.

Модні кольори волосся сезону осінь-зима 2014-2015
Ви вже помітили, що в моді зараз натуральність, це стосується і вибору кольору вашого волосся. Наприклад, замість яскраво-рудого краще віддати перевагу каштаново-мідному, платиновий блонд рекомендується перетворити в теплий пісочний колір, брюнеткам можна додати фіолетовий відтінок. Варто відзначити, що незважаючи на модну природність, різнокольорові волосся будуть також дуже популярні і стильні.

Навіть при такому розкладі можна внести деякі корективи і освіжити свій образ.

Одним з модних кольорів зими 2015 буде бургунд - насичений червоний з мідним відтінком. Він залишився актуальною нотою ще з минулого сезону. Цей теплий колір сподобається любителькам яскравих і теплих відтінків.

Якщо ви володарка каштанового волосся, радійте! Ваш колір не потребує в будь-яких коригуваннях. Якщо ж ви хочете злегка оновити ваш колір, додайте трохи світла. Наприклад, можна зробити омбре, освітливши трохи кінчики волосся або додавши червонуватий відтінок.

Омбре саме по собі буде популярним видом фарбування і в наступному році. Єдине, що потрібно врахувати - вибирайте більш темні стримані кольори. Можна також зробити колорування: від світлих пасм біля коренів волосся до темних біля кінчиків.

Відмінною ідеєю для блондинок буде додати мідний відтінок до їх волосся. Вийде темний полуничний блонд. Більш темний мідний можна вибрати дівчатам, у яких основний колір - каштановий. Суміш каштанового і мідного - особливо вдалий вибір цього сезону.