Красиві нігті: 5 вірних порад

Доглянуті красиві нігті - предмет жіночої гордості, і мода на них ніколи не закінчиться. Але, дбаючи про нігті, ми не тільки облагороджуємо імідж, але і надаємо неоціненну послугу власному здоров'ю.

Красиві нігті: 5 вірних порад
1.Сьогодні більшість фахівців наполягають на тому, що не можна підрізати кутикулу - це природний бар'єр для бактерій, які прагнуть проникнути в організм. Набагато правильніше акуратно пересувати їх по всій нігтьовій пластині круговими рухами спеціальною паличкою, а потім обережно відщипувати краї омертвілої шкіри.


2.Хатнє прибирання, особливо з використанням хімічних миючих засобів, - потрібно проводити строго в рукавичках. Після кожного миття рук їх необхідно змащувати кремом.


3.Не варто відрощувати занадто довгі нігті, тому що вони й так легко ламаються. Збираючись стригти нігті, попередньо потримайте їх у ванночці з водою - ви зможете запобігти їх розщепленню і розшаруванню.


4.Нову пилку необхідно попередньо збризнути невеликою кількістю води перед використанням. Таким чином ви пом'якшите її - нігті будуть менше травмуватися. Підпилювати їх слід строго в одному напрямку, від боків до центру.


5.Регулярне полірування стимулює приплив крові. Робити його необхідно раз на тиждень, діючи по-можливості швидко в одному напрямі.