Як підібрати купальник для повної фігури?

Ідеальними пропорціями володіють лише одиниці, а добре виглядати хоче кожна жінка. І якщо звичайний одяг хоч якось приховує недоліки статури, то купальник безжально проявить все те, що хотілося б приховати. Втім, так станеться, тільки якщо ви неправильно підберете купальник.

Як підібрати купальник для повної фігури?
Здавалося б, купальник не здатний нічого приховати, вся фігура на увазі. Але у будь-якого одягу є свої секрети, і якщо їх знати, то можна відвернути увагу від проблемних зон і акцентувати на тому, що показати не соромно. Отже, підбираємо купальник для панянок «в тілі».

Бікіні однозначно не для вас. Надмірно тісні купальники теж відкладіть - стрункішою ви в них не станете, а зайві складки на боках, затягнутих у тісний корсет, точно з'являться.

Вибирайте купальник темних тонів, бажано, щоб тканина була матовою, без блиску і без яскравих вставок-малюнків. Віддавайте перевагу цільнозшитим купальникам на широких бретелях і з утягующими вставками - вони допоможуть вам виглядати стрункіше. А якщо купальник доповнено чашечками на кісточках, то це ще й вигідно підкреслить пишні груди. Вертикальні декоративні елементи вітаються.

Парео краще замінити легкою пляжною тунікою, а крислатий капелюх остаточно сформує стрункіший силует. Як бачите - нічого складного, ваша пляжна стрункість - хоч і візуальна - у ваших руках.