Як уникнути неприємностей на роботі, або які помилки ми допускаємо найчастіше

Ніхто не застрахований від помилок, і час від часу ми все-таки допускаємо промахи. Це може статися через неуважність, втому або навіть за збігом обставин. Важливо запобігти помилку або хоча б винести урок і згладити свою провину.

Як уникнути неприємностей на роботі, або які помилки ми допускаємо найчастіше
1. Випадкове видалення важливого документа.

Щоб такого не відбувалося, відразу ж робіть копію (а краще не одну) потрібних паперів. Підстраховка не завадить. Якщо цей документ знаходиться на комп'ютері, можеш роздрукувати його і покласти в папку, де він буде надійно зберігатися.

2. Втрата документа або файлу на комп'ютері внаслідок збою або зависання комп'ютера.

Дуже шкода, коли ти не можеш повернути документ, на який було витрачено багато часу і сил. Зараз, правда, є програми, які можуть повернути його за деяких умов. Щоб уникнути подібних проблем, частіше натискай «зберегти», поки друкуєш, креслиш або займаєшся іншою роботою. Не забувай це, можеш навіть повісити нагадування перед очима.

3. Плутанина з місцем зустрічі з клієнтом або начальником.

Записуй і став нагадування, якщо відчуваєш, що в поспіху можеш щось забути. А краще завжди ними користуйся. Ми не залізні, і в найвідповідальніший момент пам'ять може підвести.

Пам'ятай, що в помилках немає нічого страшного. Головне - визнати провину і надалі не повторювати їх. Все-таки і в промахах є позитивні моменти. Наприклад, ти точно будеш знати, як робити не потрібно і виробити необхідну звичку записувати, зберігати документ або робити копію. Якщо ти сама зрозуміла і прийняла те, що помилилася, це теж плюс. Значить, вмієш бути самокритичною. Якщо ти постараєшся надалі не допускати подібних помилок, начальник або клієнт швидко забуде про неприємний інцидент.