Постільна білизна: п'ять головних трендів 2015 року

Повноцінний відпочинок, розслаблення і сон неможливі без якісного та приємного постільної білизни. Крім розслабляючого ефекту і фізичного комфорту, воно повинно дарувати і психологічний комфорт, а також відповідати характеру свого власника і модним тенденціям.

Постільна білизна: п'ять головних трендів 2015 року
Отже, докладніше про тренди 2015 року.

Тренд №1: Натуральність і гармонія з природою

На піку популярності залишається натуральність і гармонія з природою. Тому рекомендуємо віддавати перевагу натуральним бавовняним тканинам, таким як бязь і ранфорс. Зараз у моді також постільна білизна з гладенького жаккардового сатину з щільною текстурою і шовковистою поверхнею. Дуже популярні вінтажні мотиви з великою кількістю рюш, вишивки та мережива.

Тренд №2: Нейтральні відтінки

У новому сезоні актуальні нейтральні відтінки постільної білизни. У фаворитах сірий і бежевий кольори, а також приглушено-фіолетовий, темно-червоний і відтінки теракотового і коралового. Як ніколи знову популярно постільна білизна класичного білого кольору. В кольорах зберігається тенденція з етнічними та флористичними мотивами.

Тренд №3: Клітинка і смужка

Вийшли з моди комплекти постільної білизни в горошок і в дрібний квітковий малюнок. На зміну їм прийшла абстракція, клітинка і смужка. Популярні фотопринти, принти 3D, великі квіти, особливо орхідеї, і східні орнаменти. Геометричні візерунки добре виглядають з панелями чорного, коричневого і синього кольорів.

Тренд №4: Для жінок - чорне та синє

Дизайнери поділяють умовно жіночі і чоловічі кольори. Жіночими, як завжди, вважаються флористичні принти, а чоловічі - геометрія і абстракція. З квітами - навпаки. Традиційно жіночі м'які пастельні тони вибирають чоловіки, а чоловічі - коричневий, чорний, синій - в новому сезоні краще для жінок.

Тренд №5: Для дитячої - білизна з розмитими принтами

Серед дитячої постільної білизни популярні вироби з кумедними зображеннями тварин, а також мультиплікаційних героїв. Для маленьких діток рекомендуємо вибирати моделі непомітного забарвлення або з розмитими принтами в акварельній техніці. Таке оформлення менше відволікає дитину і не заважає заснути. Дітям постарше рекомендуємо чіткі та яскраві малюнки.