Опитування показало: багато людей готові піти на пластичну операцію

22% учасників опитування, проведеного організацією Mintel, розглядають такі процедури, як ліпосакція або видалення зайвої шкіри, в якості способів схуднення. 18% поки не зробили операцію з видалення шкіри, а 4% раніше вже робили її і в найближчому майбутньому хотіли б вдатися до неї ще раз. Вперше зробити ліпосакцію подумували 17% опитаних, а повторити її збиралися 2%. Жінки були особливо зацікавлені в пластичній хірургії. Швидко позбутися від зайвих кілограмів за допомогою операції мріяли троє з десяти представниць прекрасної статі.

Опитування показало: багато людей готові піти на пластичну операцію
Найчастіше учасники дослідження були незадоволені талією. Вона хвилювала чотирьох з кожних десяти опитаних. Талія не влаштовувала більше 48% жінок. 30% не подобалися їхні зуби, 26% - стегна і сідниці, 18% - волосся на обличчі і тілі, 17% - груди. Дослідники припускають, що жінки прагнуть до важкодосяжного ідеалу через соціальні мережі і нереалістичні фотографії знаменитостей. Все це формує у жінок невірне уявлення про те, як вони повинні виглядати.

Самооцінка підвищилася приблизно у половини з тих, хто переніс пластичну операцію або планував зробити її в найближчому майбутньому. 36% сказали, що їх інтерес до хірургії викликаний бажанням стати привабливішими, а 22% хотіли б виглядати молодше. Близько 9% відсотків вважали: пластична хірургія в наші дні соціально прийнятна. Кожен 20 респондент зазначив, що готовий піти на операцію заради кар'єрного росту.