Так казали наші бабусі: що не можна дарувати на весілля – народні прикмети

Зимові місяці вважаються особливо популярними для весіль та заручин, і ця тенденція стає все більш поширеною. Не дивно, що хтось із ваших близьких може вирішити одружитися найближчим часом. 

Про це пишуть “ПроГроші“.

Якщо ви хочете допомогти їм зробити цей день особливим і незабутнім, вибір подарунка має бути приємним, корисним і не завдати шкоди молодятам.

Весілля – це радісна подія, яка залишається назавжди в пам’яті. Подарунки для нареченого відіграють ключову роль у цьому святі. Якщо ваші родичі чи друзі готуються до весілля, ви, безперечно, захочете зробити їм приємний подарунок. Однак, є деякі речі, від яких краще утриматися.

Що варто уникати при виборі подарунка на весілля:

Гострі предмети. Не рекомендується дарувати молодятам ножі чи інші гострі предмети через їхню негативну енергетику. Ці предмети можуть асоціюватися з конфліктами та негараздами.

Антикваріат. Хоча антикварні предмети мають цінність, вони також несуть енергетику попередніх власників, що може бути ризикованим рішенням.

Дитяче приладдя. Якщо ви не впевнені, що наречені збираються ставати батьками в найближчому майбутньому, дарування дитячого приладдя може бути недоречним і навіть вважатися створенням проблем у відносинах.

Годинник. Згідно з повір’ям, дарування годинника на весілля може приносити нещастя, оскільки годинник може символізувати скорочення щасливого часу.

Дзеркало. Дзеркала вважаються джерелом сильної енергетики, тому вони можуть народжувати егоїзм, що в майбутньому може призвести до розлучення молодої пари.

Порожні вази. Порожні вази можуть символізувати важке та бідне життя. Якщо ви все ж таки хочете дарувати вазу, краще заповніть її чимось, щоб символіка була позитивною.

Важливо пам’ятати, що подарунок має бути на радість молодим і відображати їх переваги. Таким чином, ви допоможете їм зберегти цей день у пам’яті як один із найщасливіших у їхньому житті.