Гола прибиральниця розповіла про свою захопливу роботу! Погляньте на її фото та дізнайтеся всі секрети

Мешканка Манчестера, Ріаннон, розкрила деталі своєї незвичайної роботи як гола прибиральниця.

Замість того, щоб одягатися на звичайну роботу, вона знімає свій одяг і виконує різноманітні завдання для своїх клієнтів.

Що почалося як підробіток, швидко переросло в її основне заняття, адже її клієнтська база росте, а робочий час зменшується з 40 годин на тиждень до всього 10 годин.

Завдяки цьому, Ріаннон швидко погасила свої фінансові зобов'язання.

 

Вона розповіла: "Мені подобається бути оголеною і займатися прибиранням, це безпрограшна комбінація з високою оплатою. Зазвичай я працюю голою, що оцінюється у 80 доларів за годину. Протягом наступних трьох-чотирьох місяців мені знадобиться лише 10 годин на тиждень, щоб заробити таку ж суму, яку я отримую за 40 годин зараз. Я працюю над розширенням своєї клієнтської бази, щоб покинути свою нинішню постійну роботу. Хоча це щоденна робота, вона додає мені енергії, вимагає виконання зачіски та макіяжу і підвищує мою самооцінку". Жінка додала, що всі її клієнти були "приємними та порядними чоловіками", що ще більше підсилює її впевненість.

Ріаннон розкрила, що приходить на кожне бронювання в елегантному повсякденному одязі, але її клієнти мають можливість вибрати певний одяг для неї під час прибирання.

Вона також розповіла, що спробувала зв'язатися з іншими компаніями, які надають послуги голих прибиральниць у її районі, але була здивована тим, що вони не проводять жодних перевірок безпеки ні для прибиральників, ні для клієнтів. Це змусило її почувати себе некомфортно, оскільки вона вважає, що безпека є важливим аспектом її роботи. У своїй компанії Ріаннон дотримується високих стандартів безпеки.

Вона підкреслила, що важливо бути частиною бізнесу, який надає індивідуальний підхід до клієнтів, і вона дуже задоволена з тим, як її менеджер та власник компанії ставляться до цього.

Завдяки своїй незвичній роботі, Ріаннон не лише погасила свої борги, але також знаходить задоволення та бадьорість в своїй щоденній роботі. Її мрія про скорочений робочий тиждень стає реальністю, а її успіх у цій сфері росте разом з популярністю її послуг серед клієнтів.

Така незвичайна професія Ріаннон стала не тільки вихідним забезпеченням для неї, але й виявилася вигідною фінансово та стимулюючою для її самопочуття та самовпевненості.