Простий спосіб поліпшити здоров’я за допомогою склянки теплої води

Існує простий спосіб поліпшити здоров’я – для цього фахівці рекомендують починати свій день зі склянки теплої води.

На думку індійських медиків, поліпшити здоров’я за допомогою склянки теплої води неважко – потрібно просто обзавестися звичкою починати з його пиття кожен свій ранок. Їх доводи, що пояснюють важливість і корисність такого ритуалу для людського організму.

Сприяє гарному травленню. Вживання склянки теплої або приємно гарячої води натщесерце стимулює виведення токсинів з вашого тіла і приносить користь всій травній системі. Після перетравлення їжі, що з’їдається напередодні, в шлунково – кишковому тракті зазвичай залишаються її залишки-починаючи день з води, ми позбавляємося від них. Чиста тепла волога, крім іншого, допомагає видалити жир, який накопичився.

“Лікує” запор. Пиття теплої води натщесерце покращує перистальтику кишечника: він починає краще скорочуватися, що забезпечує просування його мас до виходу. Склянка теплої або м’яко гарячої води після пробудження-це простий спосіб домогтися регулярної дефекації, підкреслюють експерти.

Допомагає стати стрункішою. Тепла вода натщесерце ідеально підходить всім, хто намагається поліпшити зовнішній вигляд і скинути зайві кілограми. Випиваючи вранці склянку, ви трохи підвищуєте температуру тіла, що прискорює обмін речовин і разом з ним – процеси спалювання жиру. Якщо немає протипоказань, в воду можна додати столову ложку яблучного оцту: тоді процес витрачання жиру стане більш інтенсивним.

Покращує стан шкіри і волосся. За допомогою склянки теплої води вранці можна домогтися оздоровлення шкіри-перестати страждати від регулярних висипань, поліпшити її колір, природний блиск.

“Організм зазвичай накопичує бруд, масло і токсини з зовнішнього повітря, вони забивають пори шкіри, роблячи її більш схильною до старіння, акне, пігментації. Стакан гарячої або теплої води вранці стимулює детоксикацію організму, допомагаючи позбутися від шкірних проблем”, – стверджують медики.

Як правильно пити воду. Потрібно уникати споживання занадто гарячої рідини, оскільки це може викликати серйозні внутрішні пошкодження тканин стравоходу, обпекти язик, смакові рецептори. Пити дуже багато води теж не потрібно – цілком досить однієї склянки в 250 мл За словами лікарів, якщо протягом дня вживається містить багато вологи їжі – супів, овочів і фруктів, салатів, водою в чистому її вигляді зловживати не слід, це може «перевантажити» нирки, посприяти набряклості.