Камалія розповіла про хронічне захворювання, яке швидко змінює її зовнішність

Співачка Камалія, яка раніше згадувала про знайомство з Путіним і концерти в Москві, зізналася, що страждає на хронічне захворювання щитоподібної залози. Діагноз 45-річної артистки – аутоімунний тиреоїдит, також відомий як хвороба Хашимото. 

Він впливає на її зовнішність, викликає сильні набряки і, як наслідок, набір ваги.

"У мене аутоімунний тиреоїдит. Просто починаю набрякати. Я як кулька, туди-сюди [надуваюся і здуваюся]. З цим дуже важко боротися. Сьогодні я така, а завтра можу прокинутися, і плюс чотири кілограми", - розповіла Камалія (справжнє ім'я – Наталія Захур) в інтерв'ю "ЖВЛ".

За інформацією академічного медичного центру Mayo Clinic (США), при хворобі Хашимото клітини імунної системи атакують тиреоцити, клітини щитовидної залози. Захворювання зазвичай призводить до низького продукування гормонів (гіпотиреозу). Найчастіше аутоімунний тиреоїдит зустрічається у жінок середнього віку. Основне лікування – замісна терапія гормонами щитовидної залози.

Хвороба Хашимото прогресує з часом. Зниження вироблення гормонів щитовидної залози може призвести до таких симптомів: втома і млявість, підвищена чутливість до холоду, сонливість, сухість шкіри, запор, м'язова слабкість, біль у м'язах та суглобах, депресія, проблеми з пам'яттю та концентрацією, набряк щитовидної залози (зоб), одутле лице, ламкі нігті, випадіння волосся, збільшення язика.

"І на обличчі це відбивається, і на всьому. Тому мені дуже тяжко", - прокоментувала Камалія свій стан.

Нагадаємо, що співачка Камалія одружена з бізнесменом пакистанського походження Мохаммадом Захуром. Пара виховує двох дочок - двійнят Арабеллу та Мірабеллу. Зараз діти артистки живуть із батьком у Лондоні, тоді як вона більшу частину часу проводить у Києві.

Апостроф