Софія Ротару розпродає все житло в РФ, але в Криму залишила "про всяк випадок": "Там пройшла молодість"

Якось ми писали про смерть улюбленої тещі сина легендарної Софії Ротару Руслана Євдокименка, потім про онука виконавиці Анатолія Євдокименка, який знайшов спосіб втекти з України.

А зараз знову доведеться повернутися до самої Софії Ротару.

Після "перемоги" російських пропагандистів, коли вони думали, що жінка прийняла бік РФ у повномасштабній війні, вони знову написали про неї, але вже з сумної для себе точки зору.

Відома співачка Софія Ротару вже давно не проживає в РФ, і найближчим часом у неї може зникнути навіть можливість приїхати туди, адже вона вирішила продати майже всю свою нерухомість за вражаючі суми.

Під час своєї кар'єри артистка стала власницею двох квартир та дачі у Криму, житла у Москві. Не обійшлося і без придбання готелю у Ялті. Проте зараз вона таємно продає частину свого майна, повідомляє видання "

Комсомольська правда". Однак поки угоди не йдуть гладко, оскільки високі ціни відлякують можливих покупців.

Чотири роки тому Софія Ротару, як відомо, отримала штраф за несплату податків за дві квартири у Криму. Одну з них вона вже продала та хоче продати іншу.

Свій готель "Вілла Софія" у центрі Ялти співачка переписала на свого єдиного сина Руслана. Зараз він теж намагається продати цей готель.

Є покупець, який готовий купити готель за 9 мільйонів євро, але у сім'ї Ротару хочуть за нього цілих 30 мільйонів.

"Дачу в Криму Ротару не хоче продавати, оскільки там пройшла її молодість із покійним чоловіком", - розповіла продюсер Аліна Сагіна.