В оточенні Софії Ротару розповіли, чи дійсно співачка хворіє

Софія Ротару славиться не тільки легендарним талантом та професійністю, але й абсолютним здоров’ям. Артистка змогла зберегти свою молодість і досі інтригує шанувальників секретами вроди, які вони намагаються дізнатися у зірки.

Втім, мережею активно ширяться чутки і про недугу Софії Михайлівни. Востаннє це сталося після корпоративу, на якому артистка засвітилася з тремтячими руками.

Під час виступу у зірки був помітний тремор, який дуже занепокоїв її шанувальників. Офіційного коментаря щодо свого стану Ротару не дала. Натомість її сестра Ауріка в одному з інтерв’ю заявила, що Софії Михайлівни постійно намагаються прописувати якісь діагнози, але здебільшого це все брехня.

Але так чи інакше, з того часу Софія Михайлівна майже не виступала.

На цей час артистка проживає у своєму маєтку на Київщині. Як відомо, у неї посилена охорона, а вдома є все для спокійного життя. Зірка майже не покидає домівки, адже не має такої необхідності.

Як розповідала Ауріка, Софія Михайлівна може вибратися хіба що заради риболовлі, яку обожнює.

Все інше за неї можуть зробити робітники.

Подейкують, що зараз у будинку Софії Ротару також проживають її син Руслан Євдокименко та невістка Світлана. Єдиний онук Анатолій, який також проживав разом з бабусею, пів року тому виїхав в Європу, а онучка Соня проживає в еміграції.

Нагадуємо, що після початку повномасштабної війни в Україні шанувальники досить довго очікували, коли ж зірка заявить про свою позицію. Ротару не є активною користувачкою соціальних мереж, а тому засудила дії російської федерації лише через тиждень.

Вперше Софія Михайлівна дала про себе знати на свій день народження, коли вийшла на зв’язок з рідного села. Тоді ж вона повідомила, що в неї є благодійний фонд та попросила своїх шанувальників доєднатися та допомогти родинам українських військових. Артистка наголосила, що немає звички розповідати про свої добрі справи, а тому і надалі буде поводитися скромно.

Сенсація