Юрій Горбунов розповів, як склалося життя його першої дружини

Не секрет, що до шаленого роману з колегою Катею Осадчою, Юрій був одружений та перебував у шлюбі багато років.

Ще бувши дуже юним Горбунов у театрі познайомився зі своєю першою дружиною Людмилою.

Коли Юра прийшов працювати актором та розпочинати свою кар’єру, Люда також працювала там акторкою, але після того, як вона зустріла молодого чоловіка та побудувала з ним родину, вона пішла з театру і присвятила себе сім’ї.

Людмила набагато старша за Юрія, але це не завадило їм побудувати міцну родину. Горбунов легко прийняв дитину Люди від першого шлюбу та полюбив її як рідну.

У нього ніколи не виникало проблем з жінкою та з її дитиною. Вони часто виходили разом на публіку, на різноманітні заходи й демонстрували свої теплі почуття одне до одного.

Але Юра багато працював, аби стати справжньою зіркою. Люда лише підтримувала чоловіка та допомагала йому розвиватися. І це дало свої плоди, адже тепер Юру знає кожен, навіть діти, бо його часто можна побачити по телевізору.

Розлучилися вони ще задовго до того, як Горбунов закохався в Катерину, тому, не можна сказати, що інша жінка увела Юрія з родини. Якось так сталося, що вони обидва зрозуміли, що втратили інтерес один до одного, та, оскільки вони не хотіли руйнувати подальшу долю, вирішили мирно розійтися.

За словами телеведучого з самого початку було складно налаштувати нормальні стосунки після розлучення, адже все одно залишається осад. Та згодом вони знайшли компроміс, відпустили минуле і почали підтримувати гарні стосунки.

Зараз Юра з Людмилою часто зідзвонюються та цікавляться хто і як живе. Тобто, теплі стосунки близьких людей все ще є, але це зовсім не про кохання.

“На початку цей період був складний. Я не скажу, що ми зараз часто спілкуємося. Оскільки тут в неї залишилося житло і так далі, то раз на два місяці ми зідзвонюємося. Це нормальні людські стосунки” – розповів Юра.

А також Горбунов розповів, що зараз Люда живе в Америці у своїх дітей, але вже зараз вона хоче повернутися до України.

А поки що у США жінка понад рік відчуває себе щасливою поруч з дітьми.