Спокушають і манять: ТОП-5 жіночих імен, здатних заінтригувати чоловіків

Деякі жіночі імена на підсвідомому рівні магічно діють на чоловіків – поєднання звуків надають імені жіночності та ніжності, тим самим приваблюючи протилежну стать.

Яким власницям імен особливо пощастило, розповідає Апостроф.

Анна

Власниця цього красивого і м'якого імені має такий же ніжний характер, однак і твердого стрижня вона не позбавлена. Анни вміють бути сильними і тендітними одночасно, вони вірні дружини, хороші господині та відповідальні матері – поєднуючи все це, носії цього імені не втрачають своєї чарівності.

Анжеліка

Це екзотичне ім'я створює образ загадковості та таємничості навколо його володарки. Анжеліка трохи меланхолійна і завжди занурена в себе, але при цьому вона має багатий внутрішній світ, який підкорює та інтригує чоловіків.

Олена

Олени мають сильний характер і при необхідності здатні самі про себе подбати. Однак, поряд з чоловіком вони вважають за краще бути слабким. Якщо ж партнер не має мужності, поряд з ним Олени виконуватимуть роль матері. У власницях цього імені чоловіки цінують м'якість, турботу та загадковість.

Лілія

З юних років ці дівчата оточені увагою протилежної статі. Лілії ніжні та грайливі, справжні кокетки, які досконало володіють мистецтвом флірту. Такі імена, як це, наділяють жінку чарівністю, внутрішнім оптимізмом, зарядом позитиву та вмінням веселитися. З Лілею не буває нудно, у неї чудове почуття гумору. Також вона має привабливу зовнішність.

Юлія

Найчастіше Юлій природа наділяє прекрасними зовнішніми даними – вони привабливі, витончені, граційні. За характером ці дівчата серйозні, ґрунтовні, проникливі та справедливі. Вони інтелектуально розвинені та можуть підтримати практично будь-яку розмову. Юлії також грайливі, можуть бути м'якими, але й образити себе не дадуть. Сукупність цих якостей приваблює чоловіків.