Головні правила фарбування стелі

Головні правила фарбування стеліЗараз за вікном холодно і гуляти зовсім не хочеться, тому багато людей затівають вдома ремонт. Якщо ви вирішили перефарбувати стелю, то будьте акуратні, ляпанці від фарби майже неможливо відмити. Ми відібрали 8 правил фарбування стелі.

1. Головний убір. Він повинен надійно уберегти волосся від попадання фарби. На його роль підійде все, що завгодно: косинка, бандана, бейсболка і навіть саморобна пілотка з газети.


2. Чим довше рукава і штанини у вашого одягу, тим менше часу ви проведете в душі. Тому підбираємо спецівку не тільки виходячи з естетичних міркувань, але і практичних.

3. Перед тим як фарбувати стелю, покладіть на рукоятку пензлика манжету з картону або пластику. Поверніть відповідний матеріал в кульок і обмотайте його нижню частину скотчем. Вся фарба буде стікати в саморобну ємність, а не по вашому тілу! Такий же захист можна спорудити і при роботі з валиком.

4. Валик найкраще зарекомендував себе в парі з пензлем. Валиком обробляють всі рівні ділянки поверхні, що фарбується. Пензлем - стики, примикання, кути та інші важкодоступні місця. Досвідчені малярі обов'язково використовують в роботі як перший, так і другий інструмент.

5. Не занурюйте кисть або валик занадто сильно в ємність з фарбою. Її надлишки обов'язково виявляться на поверхні у вигляді ляпанців і розводів.

6. З цієї ж причини ретельно віджимайте інструмент після кожного змочування у фарбі. Використовуйте спеціальну ємність, призначену для малярних робіт. Вона забезпечена ребристою поверхнею, по якій дуже зручно зганяти зайву фарбу.

7. Не лінуйтеся! Наносити два, а краще три шари фарби на оновлювану поверхню. Кожен наступний шар повинен бути перпендикулярним попередньому. Заключне забарвлення завжди наноситься за напрямком світла. Тобто від вікна.

8. Два шари фарби створюють набагато менше розводів, ніж один товстий шар фарби. Якщо у вас за плечима немалий досвід або стаж роботи маляром, не намагайтеся виконати роботу за один раз. Нанесіть один шар фарби, після чого дайте йому як слід висохнути. Через де-який час зробіть фінішне забарвлення.