Велосипеди будь-якого типу в збиранні «під ключ» пропонує магазин Unisport

Якщо ви любитель активного відпочинку, спортсмен або любите подорожувати «нехоженими стежками», вам обов'язково слід купити велосипед. Велосипеди в Україні, як і в будь-якій іншій країні, обирають залежно від обраного типу їзди — рівними дорогами, бездоріжжям, гірською, горбисто-лісистою або рівнинною місцевістю.

Звичайно ж, ви вибиратимете для себе надійний велосипед, враховуючи перспективу навантаження на нього. І навряд чи ваш вибір впаде на модель, яка сподобається вам візуально. Вибирати велобайк також слід з урахуванням статі та віку велосипедиста, оскільки конструкція жіночої моделі дещо відрізняється від конструкції чоловічих моделей. Не забувайте, що у продажу є байки для дітей та підліткові моделі.

Так, широкий асортимент різних моделей велосипедів пропонує купити інтернет-магазин Unisport. Тут ви знайдете не тільки велосипеди, але також запчастини та аксесуари до них, а також послуги з ремонту та прокату велотехніки.

Який асортимент велосипедів можна придбати в інтернет-магазині Unisport?

У нас ви знайдете різні види велосипедів - гірські, універсали, шосейні та ін. У вас є можливість, не залишаючи вдома, за вигідною ціною вибрати і купити гірський велосипед (або будь-який інший його вид) відповідно до необхідних параметрів. Ви можете вибрати потрібну модель велобайка з певної серії та від конкретного виробника. Також враховуйте, що велосипед слід вибирати відповідно до зростання велосипедиста:

 • дитячі моделі – на зріст не більше 100 см;
 • від 100 до 120 см;
 • від 120 до 135 см;
 • від 135 до 150 см;
 • молодіжні моделі – від 140 до 155 та від 150 до 165 см.

Якісно виготовлені, з гарантією від виробника, всі моделі відрізняються одна від одної не тільки розмірами та дизайном, але також якістю та потужністю основних вузлів та інших складових їх конструкцію:

 1. Типом гальм;
 2. Типом та ходом вилки;
 3. Тип задньої втулки;
 4. Системою перемикачів;
 5. Кількістю швидкостей;
 6. Шириною коліс;
 7. Можливістю комплектації навісного обладнання та ін.

Залежно від перерахованих вище характеристик ціни на велосипеди можуть істотно відрізнятися. Також вони поділяють на жіночі та чоловічі моделі. Для одних покупців важливим є рік випуску велобайка, інші при виборі моделі в серії віддають перевагу його дизайну або функціональності. У будь-якому випадку, якого б типу велосипед ви не вибрали, ви можете бути повністю впевнені у відмінній якості його збирання.

Які гарантії на велосипеди надає своїм покупцям магазин Unisport?

Ми гарантуємо високий рівень функціональності кожної велосипедної деталі та безпечної їзди дорогами з будь-яким покриттям. Така гарантія обумовлена ​​наявністю у нас спеціальної програми для перевірки якості збирання велосипедних коліс. Ознайомившись з асортиментом моделей , представлених у нашому магазині, ви також переконаєтеся, що у високому рівні професіоналізму наших менеджерів.

Якщо ви хочете купити велосипед у професійній збірці «під ключ», звертайтесь до спеціалістів інтернет-магазину Юніспорт. Тільки у нас ви швидко і легко зможете зробити вибір тієї моделі , який буде служити вам довгі роки.