Як жінці правильно здати аналіз на гормони

Гормони - справа тонка, на наш гормональний фон впливає безліч факторів. Тому, щоб отримати точні показники, потрібно дотримуватися певних рекомендацій.

При призначенні аналізів лікар повинен пояснити, які гормони у яку фазу менструального циклу ви повинні здати, тому що різні гормони здають у різні дні. Статеві гормони дуже чутливі до різних змін в організмі. Тому за один день до здачі аналізів потрібно категорично виключити статевий контакт.За можливості перед складанням аналізів бажано виключити або мінімізувати фактори стресу та надмірні фізичні навантаження, у тому числі спортивні тренування. Ці фактори можуть вплинути на гормональне тло, в результаті ви отримаєте недостовірні результати аналізів.

Кращий час для здачі - ранковий час, в який вам комфортно прокидатися. Перед походом до лабораторії не можна їсти, гормони здають натще. Останній прийом їжі – як мінімум, за 8 годин.

Напередодні виключіть із раціону спиртні напої та гострі страви. Соки, чай, каву вранці перед аналізом також пити не можна. Лише чисту воду. Курити за годину до здавання крові також заборонено.

Країна здоров'я