Декілька корисних трюків, які допоможуть вам закохати в себе кого завгодно

Декілька корисних трюків, які допоможуть вам закохати в себе кого завгодно. Як змусити людину закохатися у вас.

Якщо вам дуже сильно хтось подобається, але ви не знаєте, як підібрати ключ до цієї людини, рішення є. Психологи розповіли про психологічні трюки, які змусять людину закохатися в вас.

Метод віддзеркалювання

Люди дуже люблять тих, хто на них схожий. Саме тому психологи рекомендують повторювати дії того, хто вам подобається. Йдеться конкретно про фізичні дії. Підсвідомо така людина почне думати, що ви дуже схожі, тому закохається в вас або просто перейметься до вас симпатією. Намагайтеся не робити це занадто явно і занадто часто, інакше ефект може бути прямо протилежним.

Проводьте більше часу разом

Психологи сходяться на думці про те, що чим більше дві людини проводять часу разом, тим швидше вони закохуються. Навіть якщо ви не є максимально привабливою людиною, у вас все одно вийде сподобатися комусь іншому. Вся річ у тім, що ми схильні бачити хороше в тих, кого знаємо більше, ніж оточуючих.

Будьте розумними і хорошими, але не ідеальними

Покажіть людині свій нетривіальний розум і почуття гумору, стиль і ерудицію, але не забудьте також продемонструвати наявність слабкостей. Покажіть людині, що ви не кращі і не гірші її. Це корисна порада для тих, хто хоче подобатися всім навколо. Ніхто не любить ідеальних людей.

Випромінюйте добро і оптимізм

До добрих і позитивних людей всіх нас тягне як магнітом. Якщо ви покажете людині, що поруч з вами вона може посміхатися і сміятися, а також отримувати від вас позитивні новини, посмішку і добро, вона обов'язково закохається в вас. Річ у тім, що більшість людей сумує або потопає в думках про роботу. Якщо перебудувати вектор думок в позитивне русло, ваша харизма виросте до небес.

Одягайтеся в червоне

Це дуже хороша порада для тих, хто поки мало знайомий з об'єктом свого обожнювання. Як показують дослідження, люди частіше намагаються сісти ближче до тих, хто одягнений саме в червоний одяг. Також ми несвідомо намагаємося заговорити з такими людьми. Чому так відбувається і звідки береться магія червоного — не зрозуміло, але це дійсно так.