Чому активоване вугілля таке корисне для шкіри

Активоване вугілля створюється нагріванням звичайного деревного вугілля при високій температурі в присутності газу. Високі температури змінюють його внутрішню структуру, в результаті чого деревне вугілля стає більш пористим, ніж звичайне, пише Жіночий світ.

Активоване вугілля має негативний електричний заряд, а тому приєднує до себе позитивно заряджені частинки. А так, як людський організм не поглинає активоване вугілля, воно допомагає вивести ці частинки поза межі нашого тіла.

Таким чином, активоване вугілля захоплює різні хімічні речовини, запобігаючи їх всмоктуванню в кров. А отже, воно може  допомогти витягнути мікрочастинки, такі як бруд, пил, хімікати, токсини та бактерії, на поверхню шкіри, полегшуючи тим самим їх видалення.

Ось кілька переваг, які активоване вугілля може запропонувати вашій шкірі:

Лікування прищів. Прищі виникають внаслідок накопичення мертвих клітин шкіри та шкірного сала в порах. Активоване вугілля допомагає видалити з пор забрудники та бактерії, а також відлущує відмерлі клітини шкіри. Крім того, вугілля не викликає алергії та не подразнює чутливу шкіру.

Очищення. Активоване вугілля допомагає видалити мертві клітини шкіри, а також всмоктує надлишки олії з вашої шкіри, роблячи її гладкою та еластичною. Активоване вугілля в масках для обличчя допомагає зв’язати олію та бруд у порах та витягує їх на поверхню, очищуючи пори та роблячи їх меншими. Як наслідок, шкіра виглядає більш здоровою, гладенькою та сяючою.

Загоєння ран та лікування шкірних інфекцій. Активоване вугілля має антибактеріальний ефект. Завдяки якому воно допомагає видалити з ран та порізів шкідливі бактерії. Також воно має протизапальні властивості, які допомагають зменшити набряки та біль. Тому його можна використовувати для знезараження ран. На додачу, активоване вугілля стимулює вироблення нових клітин шкіри, завдяки чому рани загоюються швидше.