Дієтолог розповіла про небезпеку зелених яблук для здоров’я

Відомий дієтолог Тетяна Бочарова попередила про те, що зелені яблука принесуть користь далеко не кожній людині.

Фахівець зазначила, що зелені яблука володіють дуже кислим смаком, і їх необхідно виключити з раціону пацієнтам з панкреатитом і захворюваннями, пов’язаними з жовчовивідними шляхами, пише Жіночий Світ.

Особливо кислі яблука будуть небезпечні в період загострення недуг. Як вказувала дієтолог, при таких хворобах пацієнти повинні вживати виключно солодкі яблука, причому потрібно натирати їх на тертці або ж запікати в духовці. Одне зелене яблуко, але не більше того, щодня можуть з’їдати пацієнти з виразковою хворобою і гастритом. При цьому експерт підкреслила, що кислі яблука ніколи не вживають на голодний шлунок, і ідеальний час прийому – це через годину після основної трапези.

Кислі сорти яблук також негативно впливають на зубну емаль і, якщо вам подобається смак цього фрукта, після вживання обов’язково потрібно споліскувати рот чистою водою.

«Здоровій людині краще з’їдати не більше двох зелених яблук в день: в іншому випадку кислота може подразнювати слизову, а в якості побічного ефекту, посилювати апетит», – попередила дієтолог.