Червоні яблука проти зелених: які принесуть вам більше користі

Всі ми знаємо що яблука корисні для здоров’я. Та яке краще обрати – червоне чи зелене? Адже колір шкірки – це не єдине, що відрізняє їх одне від одного. Вони мають різний смак, містять різні поживні речовини і мають різні переваги для здоров’я, пише Жіночий світ.

То як же зрозуміти, які яблука принесуть вам більше користі? Давайте їх порівняємо. Що стосується смаку та зовнішнього вигляду, то зелені яблука кислі на смак і мають товсту шкірку, що робить їх хрусткішими. З іншого боку, червоні яблука солодкі, соковиті і мають тонку шкірку. Завдяки цьому більшість людей віддає перевагу червоним яблукам.

І червоні, і зелені яблука містять корисні вітаміни та мінерали. Вони також багаті на антиоксиданти, такі як пектин, кверцетин та флавоноїди. Вони захищають клітини від окисного стресу та знижують ризик розвитку хронічних захворювань серця та печінки. Яблука містять багато клітковини та мало калорій, що робить їх ідеальним продуктом для схуднення.

Між двома видами яблук існує певна різниця в поживності. Зелені яблука – це кращі джерела вітаміну А, вітаміну В, вітаміну С, вітаміну Е та вітаміну К. Також вони містять більше заліза, калію та білка, ніж червоні яблука. Кілька досліджень показали, що зелені яблука корисніші для людей, що намагаються схуднути. Якщо ви хочете скоротити споживання цукру, вам теж варто обрати саме зелені яблука. Червоні ж яблука містять більше антиоксидантів і мають кращий смак.

Однак, незважаючи на різницю в поживності між червоними та зеленими яблуками, вони мають приблизно однакові корисні для здоров’я ефекти. Якщо розглядати харчову цінність, то зелені яблука, безумовно, більш поживні. Але якщо ви хочете збільшити споживання антиоксидантів, включіть у свій раціон червоні яблука. Ідеально буде, якщо ви будете вживати обидва види яблук.