7 секретів краси та молодості шкіри японських дівчат

Японки точно знають, як зробити шкіру красивою в будь-якому віці.

Усім відомо, що в японок прекрасна шкіра. Секрети догляду за нею розкриває Чізу Саекі, авторка гучної книги "Революційний японський догляд за шкірою — як зробити шкіру красивою в будь-якому віці", інформує Ukr.Media.

Менше засобів

"Я переконана, що використання величезної кількості різних косметичних засобів псує шкіру. Інгредієнти можуть нормально реагувати одні на одних або давати протилежні ефекти. Секрет японок — сталість і строгий алгоритм. Уранці: вмитися зі спеціальним засобом, нанести лосьйон (а не тонік), потім сироватку і зволожувальний крем. Увечері — все те ж саме. Мінімалізм, суворе дотримання ритуалу і ніяких відхилень. Ви помітите різницю вже через пару тижнів".

Тільки їстівне

"Якщо ви не готові це з'їсти, не наносьте це на шкіру, — говорить Чізу Саекі. — Звичайно, я трохи перебільшую, навряд чи хтось стане їсти крем або лосьйон, але я закликаю пам'ятати про те, що, зрештою, все, що намазане на шкіру, потрапляє в кровотік. Тому стежити за інгредієнтами необхідно, і чим більше в них натуральних екстрактів — тим краще".

Тканинні маски

"І лише так! Цей секрет знали ще гейші, не підозрюючи, що процес називається оклюзією. Вони змочували рожевою водою шовк і прикладали до обличчя, роблячи перші в історії тканинні маски. Під час використання таких масок глибина проникнення засобів багаторазово зростає, і ефективність їх стає вищою. Не обов'язково купувати готові маски, ви можете взяти серветку з відповідного матеріалу, нанести свою улюблену маску на обличчя і покласти серветку зверху".

Японський масаж

Чізу Саекі розробила власний антивіковий масаж, який допоможе зберегти шкіру пружною і щільною.

Правильне очищення

"Найдорожчий засіб у вашій ванній — це засіб для вмивання. Ви можете економити на кремі, сироватці або відмовитися від лосьйону, але засіб для вмивання має ідеально підходити шкірі, не пошкодуйте часу на підбір правильного, а краще — зробіть це разом із лікарем-дерматологом. Правильно очищена шкіра старіє в тричі повільніше, не вимагає особливого догляду, виглядає свіжою і сяючою. Мінімально ви повинні вмиватися 2 рази в день, але я завжди підкреслюю: якщо ви можете вмиватися частіше, робіть це! Занадто чистою шкіра бути не може".

Олії на всі випадки

"Поки весь світ виглядає продукцію з позначкою oil-free (не містить олії), я наполягаю: тільки олії врятують нашу шкіру від передчасного старіння. Олія розчиняє олію, тому нею можна прекрасно вмиватися. Олії пом'якшують і тонізують, вони поживні і корисні. Підберіть олію, яка підходить вам, і старайтеся при будь-якій можливості нею користуватися. Готуєте вечерю? Нанесіть її на обличчя. Дивитеся кіно — намажте руки і ноги. Не хвилюйтеся про пори або жирність шкіри: олії тим і хороші тим, що шкіра візьме необхідне, але ніколи не вбере надлишки".

Банний день

"Як мінімум раз на тиждень треба влаштовувати собі банний день: розпарювати все тіло, потім від душі терти шкіру мочалкою, скрабом, зчищаючи все старе і відмерле. Потім довго лежати в теплій воді, розслабляючись. І завершувати ритуал нанесенням олії для тіла. Це і чисто фізичне очищення, і налагодження всіх обмінних процесів, поліпшення лімфотоку, зняття стресу і м'язових спазмів. Якщо вдома у вас тільки душова кабіна — вирушайте в міську лазню, тут важливий саме ритуал, а не формальне змочування тіла водою".

Хочемо сказати, що догляд за шкірою — справа вкрай індивідуальна, тому те, що підходить японським дівчатам, може не підійти вам. Проконсультуйтеся зі своїм косметологом перед введенням нових засобів у свій догляд.