"Я не найкрасивіша", - молода дружина Павлика відповіла на нападки через зовнішність

26-річна Катерина Репяхова є дружиною Віктора Павлика і за сумісництвом його концертним директором.

Також дівчина активно розвиває свою сторінку в соціальній мережі Instagram, де обговорює зі своїми передплатниками Питання психології та філософські міркування про важливе.

Зараз вона вирішила поговорити про зовнішність, запоруку привабливості і прийнятті себе, доповнивши це ніжним портретним фото з весільної фотосесії. Вона заявила, що їй свого часу для прийняття себе допомогли настанови і мудрі поради мами, тому зараз Катерина зараз любить свою зовнішність. Серед критеріїв привабливості, вона виділила впевненість в собі, наявність харизми і розум.

"Ніколи не піддамся нав'язуванню стандартів краси. Може бути, я не найкрасивіша за якимось стандартам, але в мені є щось набагато важливіше, щось невагоме. Принаймні, мені завжди так говорила мама. І саме мама переконала мене, що не зовнішність головне. Головне - любити себе зсередини і мати харизму, ну і мізки! І взагалі мама своєю мудрістю позбавила мене від мільйона можливих тривог", - написала Катерина Репяхова.

При цьому, в кінці публікації дівчина задала питання користувачам про те, що б вони змінили в собі. Хтось заявив, що після такої-то статті нічого не хочеться і тепер з кожним роком взагалі нічого не хочеться міняти.

View this post on Instagram

Я очень люблю свою внешность. Потому что, я люблю свою душу? И никогда не поддамся навязыванию стандартов красоты. Может быть, я не самая красивая по каким-то стандартам, но во мне есть что-то намного важнее, что-то невесомое. По крайне мере, мне всегда так говорила мама❤️ И именно мама убедила меня, что не внешность главное. Главное - любить себя изнутри и иметь харизму, ну и мозги?! И вообще мама своей мудростью избавила меня от миллиона возможных тревог. А вы бы что-то изменили в себе?

A post shared by Катя Репяхова (@repyahovakate) on

"Кожна людина прекрасна собою",

"В кожній людині є своя особливість, твоя особливість це відкритість і щирість",

"Браво мамі... А ви маєте внутрішню красу... Таке умиротворення..." — написали в коментарях.

На пост відразу ж відреагувала її мати, яка написала: "Так, моя найкрасивіша, розумна, кохана дівчинка, ти краще за всіх!".

Знай.ua