Ольга Сумська поділилася особистим: акторка розповіла про своє перше побачення з чоловіком

Мало хто знає, як Ольга Сумська підкорила серце свого чоловіка — Віталія Борисюка. Ця сімейна пара є прикладом для наслідування та взірцем ідилії та незгасимого сімейного вогнища.

У 2021 році Ольга Сумська разом зі своїм чоловіком буде святкувати гучну дату срібного весілля. Пара пліч-о-пліч витримала всі життєві негаразди та не дивлячись на побутові речі все ж таки зберегла палку любов, яка горить вогнем і до сьогодні в їхніх серцях.

Історія їхнього знайомства схожа на романтичний фільм. У програмі “Зірковий шлях” пара дала особисте інтерв’ю, та згадала своє перше побачення. Заради зустрічі з Ольгою, чоловіку прийшлося відправити свою сестру “погуляти на вулиці”.

Чоловік згадує, що після репетиції поїхав до себе додому разом з Ольгою. Смачненького він не готував, але десерту чоловікові й не хотілося, адже він був у захваті від Ольги. Він весь був зайнятий артисткою. Віталій навіть пам’ятає який Ольга мала вигляд та в що була одягнена.

На Ользі Сумській була одягнена легка спідниця із модною шкіряною курткою, але найбільше чоловіка вразило довге біле волосся, яке спадало із плеча дівчини. Саме у волосся, закохався задовго до тієї миті чоловік Віталій Борисюк. Свою першу іскорку кохання Віталій згадує під час інтимної сцени в театрі, коли він доторкнувся до Сумської.

Після того дотику світ чоловіка просто перевернувся, а Амур влучив у його серце. Ольга жартома додає, що чоловік обійняв її зі спини, промовив вивчений текст, вдихнув аромат парфуму зі смаком яблука та закохався. Але насправді коли Віталій доторкнувся до грудей, то зрозумів, що пропав.

TRserial