Зіркова дружина Дзідзьо зізналася, чому часто була в тіні

Першу гучну заяву про себе дружина Дзідзьо співачка SLAVIA зробила в червні 2020 року. У відвертому інтерв’ю зіркова співачка зізналася, чому раніше була в тіні, хто не давав їх пробитися та усіляко відмовляв від великої кар’єри в шоу-бізнесі.

Майже 20 років живуть разом у ролі чоловіка та жінки чудовий зірковий тандем: Дзідзьо з Ярославою Хомою. За цей час улюблена дружина чоловіка залишалася в тіні зіркової кар’єри знаменитого співака. В особистому інтерв’ю програми “ЖВЛ” зіркова особистість зізнається, чому саме вирішила спробувати себе в новому образі та спромогтися на особистий сольний проект.

Фестиваль “Молода Галичина” звів двоє закоханих сердець в одне звучання. Пара разом закінчила Київський університет культури та мистецтва, а після одруження 2013 року переїхали в Новояворівськ, що на Львівщині. Після цього кар’єра чоловіка Дзідзьо швидко стрибнула угору. Заради успіху молода дружина відмовилась від всього та поїхала разом зі своїм чоловіком до Києва. Підтримка від неї була шалена. Дружина Ярослава супроводжувала Дзідзьо на всіх концертах та світських вечірках, але успіх чоловіка не позначився на ній.

Ярослава зазначає, що завжди була з Михайлом. Їй здавалося, що інтерв’ю давав не чоловік, а вона особисто. Та з часом Ярослава зрозуміла, що просто втрачає час, що насправді її ніде не видно. Вона за плечима свого коханого Михайла. Після такої думки їй захотілося чогось нового, особистої слави та популярності.

У 2016 році співачка зрозуміла, що самопожертва не ціниться. Перший тріумф зіркова дружина Ярослава отримала в передачі “Караоке на майдані”, а згодом на шоу “Х-фактор”.

У 2020 році співачка подала на Всеукраїнський відбір Євробачення пісню “Я тобі не мамка”. Вся ця історія робилася потайки від Дзідзьо, адже чоловік був проти зіркового тріумфу жінки.

View this post on Instagram

Прем’єра!!!??? Моя нова пісня «Я тобі не мамка» ? Іноді ми, жінки, стаємо такими «мамками» для своїх чоловіків, проявляємо надмірну опіку, розчиняємося в них, забуваючи про власні мрії і бажання. Мабуть, в кожної з нас були такі історії, як в моїй пісні... Коли все дістає, жінка розуміє, що має нарешті бути собою, говорити те, що відчуває, не боятися проявляти свої емоції, розвивати свій талант, реалізувати себе. Ми нікому нічого не зобов’язані, ми зобов‘язані лише самі перед собою — бути красивими і щасливими! Треба слідкувати за собою, а не за чоловіком. Якщо ми хочемо щось змінити, то треба починати з себе, наповнюватися новими знаннями, через які відбувається трансформація свідомості, тоді зміниться і світ навколо, і чоловік, і навіть близькі і рідні нам люди. Дивіться, та пишіть ваші враження, як вам пісня? Активне посилання в шапці Режиссер - Тата Белинина @Tatabelinina Продюсер - Лёля Отченаш @lekona Оператор - Кирилл Сан @san_kirill Фокус пулер - Тарас Хрищенюк @thdancer 1 АС - Саша Ляхно @l.y.sasha Гаффер - Макс Рубан @maxlight99 Кей Грип - Халаберда Андрей Электрик - Алексин Артем Осветители: Поборознюк Денис, Креденцер Евгений @eugenekredentser, Сергей Рубан Стиль - Александр Греков @grekoving MUA - Мария Самхарадзе @mariia_samharadze Мастер по волосам - Юлия Николаенко @beauty_lab_ny Хореограф постановщик - Алина Лаговская @bananaindahouse Балет: Вова Марчук @vova_chez Дима Абрам @dima_abram Женя Гончаренко @zhenjagoncharenko Никита Левощенко @youngguyindahouse Animal casting - Наталия Юрчишина Администратор - Алексей Белинин @belinin_aleksey Монтаж - Trent Pazl @Trent Pazl Цветокор - Марина Ткаченко @mmarixaxa Фотограф - Дмитрий Денисов @mrdenisov Кейтеринг - Camera Catering @camera.catering Техническое обеспечение - Zodiac Film @ZODIAC.film MAGNIT PRODUCTION @magnitpro #SLAVIA #Ятобінемамка #Славія Оранжування @thitmusic

A post shared by SLAVIA (@slavia_official) on

У черві 2020 року сталася прем’єра красивого та спокусливого кліпу на однойменну пісню “Я тобі не мамка”. Цей хіт став першим офіційним та прем’єрним дебютом співачки SLAVIA на сцені українського шоу-бізнесу. На сьогодні він набрав близько три тисячі п’ятдесят переглядів на youtube.

TRserial