"Ти помреш?": Алла Мазур відверто розповіла, як повідомила сину про страшну хворобу

За словами телеведучої Алли Мазур, боротьба важка і виснажлива, але почати життя після, часом, ще важче.

Кожна шоста жінка в Україні чує діагноз – "рак". Та руйнує життя часто не він, а відчай, зневіра, депресія, страх. Бо хто зрозуміє? Хто підтримає? І навіть наважитися у такому стані на боротьбу для них то вже, як подвиг. Популярна українська ведуча новин "ТСН.Тиждень" Алла Мазур відверто розповіла, заради чого пішла на зміну образу. Зокрема, аби підтримати онкохворих жінок, що впадають у депресію під час лікування.

Бо багато вважають удар по зовнішності під час лікування, зокрема, втрату волосся, приводом уникати людей, ховатися в собі і припиняти жити і радіти простим речам. Про це йдеться в сюжеті ТСН.Тижня.

За словами Алли, боротьба важка і виснажлива. Але почати життя після, часом, ще важче.

"Чесно кажучи, я і сама не знала, як будуть розгортатися події і побоювалася. Як буде відновлюватися організм, але потім побачила себе такою і подумала: а нічого, мені подобається. Побуду трохи такою", - поділилася Алла Мазур.

За її словами, важливо в цьому процесі не ховатися в капсулу, не мовчати, не приховувати. Їй відомі історії, коли жінки не розказували про свою онкологію навіть рідним.

Про свій діагноз Алла дізналася рік тому і наважилась розказати про це публічно. Але до останнього відтягувала розмову із головним чоловіком в житті – сином.

"Я в нього запитала: "Чи чув ти про таку хворобу?" Він схитрував, як виявилося. Він сказав, що ні. Коли я йому розказала, що це така тривала хвороба, вона довго лікується, тому люди її бояться, але в нас все буде добре. Він у мене запитав: "Ти помреш?". Кажу: "Ні. Я ж тобі пояснила буде тривалий процес лікування, але я обов’язково одужаю", - розповіла телеведуча.

З того часу Алла Мазур підтримувала жінок, що зіштовхнулися із раком молочної залози. Її перевтілення теж заради них: "Я хочу спробувати показати, що і такі наші ультракороткі стрижки після боротьби з хворобою можуть бути стильними, модними і, подолавши хворобу, можна залишитися цікавою і красивою жінкою. Я дуже сподіваюся, що це їх надихне".

Про свій діагноз Алла Мазур дізналася рік тому і наважилась розказати про це публічно. Історія боротьби української тележурналістки стала топовою в осінньому номері авторитетного жіночого видання "Marie Claire". Це і про моду - перш за все - моду бути собою. А ще це про повалення стереотипів. Осінній номер української версії видання з Аллою Мазур - про життєствердність, силу і перемогу. Її історія з’явиться на французькому сайті міжнародного глянцю і теж надихатиме весь світ.

Історія боротьби української тележурналістки стала топовою в осінньому номері авторитетного жіночого видання "Мері Клер". Цей популярний глянець виходить у 33 країнах світу. Захоплена новим образом Алли вітчизняна редакція французького журналу запропонувала глядачам зразу п'ять обкладинок. Осінній номер української версії видання з Аллою Мазур про життєствердність, силу і перемогу. Її історія з’явиться на французькому сайті міжнародного глянцю і теж надихатиме весь світ.

Стильна коротка стрижка і нефарбоване волосся. Це – тренд, мода, яка все більше шириться світом. В західній цивілізації вже давно перестали пов'язувати сивину виключно із віком. Своїм природнім кольором волосся увесь час хизується мама Ілона Маска. У сріблястий колір фарбуються і молодші зірки: Леді Гага, Ріанна, Аріана Гранде, Кім Кардашьян, Шерон Стоун, Вінні Гарлоу. В Україні цей тренд тільки почався, бо не зафарбовувати волосся для українців поки що вчинок сміливий.  

"Я, звичайно, переживаю трішки, як глядач сприйме цей новий образ вже в ефірному варіанті в студії. І не можу обіцяти, що це надовго, оскільки волосся відростає і будуть якісь інші варіанти", - каже Алла Мазур.

Та ефект "вау" від нового образу Алли вразив навіть її саму.

"Я переконалася на власному прикладі. Раннє виявлення онкології значно полегшує процес лікування. Тому ми - захист самі для себе. Раз у пів року, раз в рік відвідувати фахівців – це головний наш захист. Головне, не забувати про це. Серйозніше до цього ставитися. І здоров'я усім наших глядачам", - резюмувала Алла Мазур.

ТСН