Шарліз Терон відверто розповіла про стосунки з чоловіками

Шарліз Терон розговорилася з Дрю Беррімор. 45-річні актриси поговорили на особисті теми і знайшли щось спільне.

Зірка фільму «Вибухова блондинка» стала героїнею нового ток-шоу колеги The Drew Barrymore Show. Шарліз вийшла на зв’язок зі свого особняка в Голлівуді. Актриса виглядала досить ефектно. Вона одягла чорну блузку, підвела брови, нафарбувала повіки яскравими тінями і підкреслила губи малиновим блиском.

Терон і Беррімор були раді побачити одна одну. Шарліз подякувала колезі за запрошення на шоу і наважилася розповісти про особисте. Актриса зізналася, що дуже давно не мала інтимних стосунків з чоловіком. Останні відносини у зірки були з Шоном Пенном, вони закінчилися в 2015 році. Однак Терон задоволена своїм життям і нітрохи не шкодує про відсутність чоловіка.

«Я одна вже більше п’яти років, але не відчуваю себе самотньою. Просто з появою дітей в моєму житті пріоритети змінилися. Бути матір’ю – велика робота. Але, знаєш, в кінці дня я лягаю в постіль і думаю, що не хотіла б, щоб цей день пройшов інакше», – поділилася думками Шарліз.

Актриса зазначила, що готова ходити на побачення, але поки не отримувала пропозицій. Втім, зараз всю увагу і любов вона направила на прийомних дітей: восьмирічного сина-трансгендера Джексона і п’ятирічну дочку Августу. Дрю заявила, що точно стільки ж часу обходиться без відносин. Правда, причиною цього стало важке розлучення Беррімор.

Особисте життя Шарліз хвилює її дітей. Донька порадила актрисі знайти собі бойфренда. Терон повернулася до одного зі своїх найвідоміших образів. Зірка поділилася кумедною історією, яка з нею трапилася. Вона зізналася, що довела чоловіка до шокового стану.

Жіночий світ