Леся Нікітюк "неправильно" знімає стрес після зйомок: "Для мене це задоволення"

З боку здається, що у відомих особистостей вільного часу – вагон і маленький візок. Що тут складного – зніматися? Говориш собі на камеру, ділов-то. Ось тільки справжня зайнятість артистів залишається за телекамерами і об'єктивами смартфонів.

Зйомки по 12 годин, нічні переїзди і численні зустрічі. Від насиченого графіка часом здають нерви. І щоб не траплялося зривів, потрібно вміти розслаблятися.

Знай.uа дізнався, як це робить найбільш затребувана телеведуча України, зірка Нового каналу Леся Нікітюк.

"Іноді я знімаю стрес дуже неправильно – їм на ніч, – зізнається Леді Ле. - А відпочиваю завдяки повноцінному сну. Можу два дні відсиджуватися вдома – займатися прибиранням, декором. Для мене це задоволення. Єдиний стрес, який не могла компенсувати, – це відсутність Рафіка. На все літо я відвезла свого собаку до батьків через насичений графік. І дуже сумувала за ним".

Зірка не заперечує, що їжа на ніч може позначитися на фігурі. Тому телеведучій доводиться заради стрункості тримати себе в їжакових рукавицях.

"Я дотримуюся інтервального голодування 16/8. Зараз, правда, перейшла в режим 12-годинного голодування через божевільний графік. У моєму раціоні – птиця, запечені овочі, фрукти. Не вживаю хліб, хлібобулочні вироби, картоплю і молочку", - поділилася Леся Нікітюк.

Нагадаємо, що телеведуча разом з командою тревелшоу про Україну "Le Маршрутка" готує для глядачів Нового каналу другий сезон. Його зйомки закінчилися в кінці серпня. І під час зйомок Лесі голодувати не довелося – її пригощали різними "делікатесами" місцеві жителі різних куточків країни.