Марічка Падалко розповіла, як почувається після Сovid-19: швидко втомлююсь

Українська телеведуча Марічка Падалко перехворіла коронавірусом і вже повертається до звичного способу життя. Вона цілий місяць провела вдома без будь–якого руху.

Про це вона повідомила на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

Марічка зазначає, що чим довше не займаєшся, тим складніше повертатися. Але і поспішати після #covid19 теж не можна. Два тижні пауза після одужання – це той мінімум, про який говорять всі лікарі.

«Я трохи не дотерпіла, але ще два дні тому після роботи хотілося лише спати. Хоча перед тим, як захворіти я встигла за робочий тиждень сходити на шість групових занять, і давно не почувалася себе так добре фізично і емоційно. Тепер починаю з початку», – пише телеведуча.

Так, приїхавши на дачу, Марічка вирішила хоч пів годинки позайматися.

«Гантелі 3 кг тепер здалися мені «гірями», хоча в залі останнім часом вже брала 4 кг. «Втомилася» поки на травичку їх донесла, але щось таки поробила. Трохи розчарована, що швидко втомлююсь, але рада, що новий початок вже покладено. Так і бігати скоро знов почну ...Хоча з початком осені багато хто «забиває» на спорт, бо «купальник» вже не вдягати», – резюмує Марічка.

View this post on Instagram

Рівно місяць без будь-якого руху☹️ Чим довше не займаєшся, тим складніше повертатися. Але і поспішати після #covid19 теж не можна. Два тижні пауза після одужання - це той мінімум, про який говорять всі лікарі. Я трохи не дотерпіла, але ще два дні тому після роботи хотілося лише спати. Хоча перед тим, як захворіти я встигла за робочий тиждень сходити на шість групових занять, і давно не почувалася себе так добре фізично і емоційно. Тепер починаю з початку ? Приїхавши на дачу, вирішила хоч пів годинки самій позайматися. Гантелі 3 кг тепер здалися мені «гірями», хоча в залі останнім часом вже брала 4 кг. «Втомилася» поки на травичку їх донесла, але щось таки поробила. Трохи розчарована, що швидко втомлююсь, але рада, що новий початок вже покладено. Так і бігати скоро знов почну ...? Хоча з початком осені багато хто «забиває» на спорт, бо «купальник» вже не вдягати ✌️

A post shared by Марічка Падалко (@marichkapadalko) on