Марічка Падалко після одужання від Covid-19 розповіла про дистанційне навчання

Телеведуча Марічка Падалко, яка нещодавно одужала від коронавірусу, розповіла, як проходить навчання її трьох дітей у школі під час карантину.

Як зазначила ведуча, Київ потрапив до "помаранчевої" зони, і їхню початкову школу відправили займатися "тиждень через тиждень".

"Дистанційні" сьогодні всі троє моїх школярів. Щойно Київ потрапив до "помаранчевої" зони, і нашу початкову школу відправили займатися "тиждень через тиждень", - написала Падалко.

"З хорошого - молодшим дітям можна було обрати, який тиждень буде "домашнім" залежно від того, коли вдома старші брати і сестри, щоб не сидіти самим. З не дуже хорошого - діти тільки почали адаптуватися до школи, і знов вдома. Я знов - мама-вчитель-обіймач-контролер-сльозовитирач-водій-вболівальник і в цей віекнд на день довше дачник. 25 відсотків моїх підписників - кияни. У Вас щось змінилося, відколи Київ потопив до помаранчевої зони?", - написала Падалко.

View this post on Instagram

«Дистанційні» сьогодні всі троє моїх школярів. Щойно Київ потрапив до «помаранчевої» зони, і нашу початкову школу відправили займатися «тиждень через тиждень». З хорошего - молодшим дітям можна було обрати, який тиждень буде «домашнім» залежно від того, коли вдома старші брати і сестри, щоб не сидіти самим. З не дуже хорошого - діти тільки почали адаптуватися до школи, і знов вдома. Я знов - мама-вчитель-обіймач-контролер-сльозовитирач-водій-вболівальник і в цей віекнд на день довше дачник. 25 відсотків моїх підписників - кияни. У Вас щось змінилося, відколи Київ потопив до помаранчевої зони ?? #помарачевазона

A post shared by Марічка Падалко (@marichkapadalko) on

Знай.ua