Девід та Вікторія Бекхеми потайки перехворіли на коронавірус - ЗМІ

Зіркове подружжя Девіда та Вікторії Бекхемів перехворіло на коронавірус.

Зазначається, що зірки підхопили COVID-19 у Лос-Анджелесі ще на самому початку пандемії. Тоді вони багато часу проводили у скупченнях людей, відвідуючи світські заходи та вечірки.

Потім пара повернулася додому до Британії, а через кілька днів знову вирушила до США по прильоту, до яких Девід відчув перші симптоми хвороби.

Примітно, що попри своє не дуже добре самопочуття спортсмен, який не підозрював про зараження коронавірусом, разом із дружиною продовжував відвідувати масові заходи, пише Daily Mail.

"Це був жах. Вони ходили на світські заходи, знизували всім руки і цілували при зустрічі", - зауважив виданню інсайдер.

Через кілька днів після Девіда нездужання відчула і Вікторія. У неї піднялася температура і сильно боліло горло. Через деякий час від зірок коронавірусом заразилося ще декілька їхніх родичів, співробітників, а також охоронці та водії.  

"Вікторія запанікувала і змусила всю сім'ю піти на суворий карантин більш ніж на два тижні. Вона була вражена, що її сім'я може поширювати вірус, і зробила все, щоб звести до мінімуму майбутні ризики", - повідомив співрозмовник видання.

Зазначається, що подружжя приховувало від широкої публіки те, що вони заразилися коронавірусом, хоча це підтвердили тести.

ТСН