Що ви маєте знати про чаї для схуднення

Схуднення – це тривалий процес, що вимагає послідовності та наполегливості. Це не просто процес, який триває кілька днів, тижнів чи місяців; щоб залишатися стрункими та здоровими, потрібно назавжди змінити свій спосіб життя та харчування.

Хоча ключовими умовами для схуднення є збалансоване харчування та фізична активність, деякі продукти харчування та напої можуть виступати в якості каталізаторів цього процесу. Такими напоями є, приміром, детокс-чаї. Так називають види чаю, щі містять багато антиоксидантів, пише Жіночий світ.

Вважається, що детокс-чаї сприяють виведенню токсичних речовин з організму. Це важливо для зменшення активності вільних радикалів, які викликають окислювальний стрес та збільшують ризик багатьох хвороб.

Загалом детокс-чаї мають такі корисні ефекти: зменшення окислювального стресу, зниження активності вільних радикалів, прискорення схуднення, запобігання зневодненню, зменшення менструального болю та болю в горлі під час застуди.

Найпопулярнішими варіантами детокс-чаїв є зелений чай, імбирний чай, каркаде, чай з куркумою та чай з кмину. В основному їх вживають люди, що хочуть скинути або тримати під контролем свою вагу.

Детокс-чаї можна розглядати як дієтичні добавки для зменшення шкоди від вільних радикалів, але, як і більшість добавок, вони можуть містити речовини, що не схвалені FDA, або відповідними контролюючими органами в інших країнах.

Деякі експерти застерігають, що певні види детокс-чаїв можуть мати сильний проносний ефект. Це сприяє швидшому проходженню їжі через тіло, що допомагає скинути вагу. Але також це погіршує засвоєння корисних речовин і збільшує імовірність розладів харчової поведінки.