10 способів стати впевненішою і щасливішою

10 простих порад для підняття настрою і впевненості в собі.

10 способів стати впевненішою і щасливішою1. Посміхайтеся!


Існує величезна кількість наукових досліджень, які підтверджують, що навіть натягнута посмішка піднімає настрій, що згодом дає вам відчуття спокою і релаксу.

2. Сміливо приймайте компліменти

Якщо вам зробили комплімент, просто посміхніться і скажіть спасибі. Не варто розповідати, чому ви його не заслуговуєте. Так само не бійтеся робити компліменти оточуючим вас людям.

3. Більше розмовляйте з людьми
Small talk, в перекладі з англійської - "маленька розмова" так само допоможе вам підняти впевненість у собі. Починайте розмови про погоду і останні новини з незнайомими людьми в кафе, літаку або навіть в чергах.

4. Припускайте, що ви сподобаєтеся

Такий настрій допоможе вам набагато легше зайти в кімнату з незнайомими людьми перед зустріччю або презентацією.

5. Вивчайте нове

Починайте вчити нову мову або рецепт Шарлотки. Незважаючи на те, що ви будете вивчати, ваша впевненість підніметься не тільки в цій сфері, але і, в загальному.

6. Займайтеся спортом

Навіть один похід у спортзал або на йогу принесе позитивні емоції вашому тілу.

7. Не забувайте про помади

Не обов'язково наносити повний макіяж, але дотримуючись дослідження японських вчених з Kanebo Cosmetics, завдавши брасматик або блиск для губ, ви станете більш впевненими в собі.

8. Скажіть заздрості - "ні"

Навчіться радіти за людей, а замість заздрості ставте правильні цілі, для отримання того, що принесе вам справжнє щастя.

9. Показуйте подяку

Подякуйте людині, яка притримує вам двері або подружку, за проведений разом обід. Таким чином, ви будете задоволені собою.

10. Заохочуйте себе

Не чекайте закінчення проекту або сесії для того, щоб зробити собі щось приємне. Заохочуйте себе за невеликі щоденні досягнення.