Памела Андерсон розповіла про експерименти з ботоксом і внутрішню молодість

Все частіше Памела Андерсон чує від журналістів питання, пов'язані з її віком, тому в одному з останніх інтерв'ю 48-річна знаменитість розповіла про те, чому не боїться старіти і про свої б'юті-експерименти.

Памела Андерсон розповіла про експерименти з ботоксом і внутрішню молодість
«Я думала, що буду останньою людиною, яка зважиться вдатися до ботоксу, але в якийсь момент все-таки зважилася зробити це. Мої очі стали такими запалими, що я перестала бути схожа на себе», коментує зірка.

У це важко повірити, але в самому початку свого шляху Андерсон, про яку свого часу мріяли мільйони чоловіків по всьому світу, була до жаху закомплексованою і вважала себе недостатньо привабливою, щоб працювати моделлю.

З роками зірка навчилася себе любити, а заодно, нарешті, зрозуміла слова матері, яка твердила їй, що "справжня краса йде зсередини людини".

«Все йде так, як має йти. Крім того, я постійно відчуваю, що стаю молодшою. Є речі, які ми не можемо змінити. Я не одержима красою, але деякі люди йдуть занадто далеко, щоб зберегти молодість і привабливість. Але ви тільки подивіться на Джейн Фонду і Бріжит Бардо - вони виглядають дивовижно!».