Новий парфум Boucheron 2013 присвячений історії бренду

Французький ювелірний Дім Boucheron, як і належить, асоціюється з прикрасами, але марка досить успішна і на "ароматній" ниві. Новий парфум Boucheron 2013 присвячений історії бренду і припаде до смаку тим, хто не в силах встояти перед запахом ніжних півоній.

Новий парфум Boucheron 2013 присвячений історії бренду
Новий парфум Boucheron 2013 отримав назву Place Vendôme. Це відсилання до першого ювелірного магазину лейбла, який з'явився на Вандомській площі, 26. Як бачимо це місце знакове не тільки для Коко Шанель, в точності де відтворили форму площі в кришці свого знаменитого парфуму під п'ятим номером.

У цьому році виповнилося 150 років з дня заснування Будинку Boucheron Фредеріком Бушероном. І відзначають цю подію випуском парфуму, укладеного у флакон, що нагадує огранений коштовний камінь. Композиція відкривається чуттєвим і насиченим рожевим перцем і акордами троянди. База аромату - це ніжні і трохи п'янкі ноти півонії, які відтіняє більш стриманий і ясний запах жасмину. Продаж парфумів почався у вересні. В магазинах можна знайти Place Vendôme в упаковці об'ємом 30, 50 і 100 мл. Творці позиціонують новинку як аромат для впевнених у собі жінок.