Анжеліка Варум забезпечила першого чоловіка Максима Нікітіна московською пропискою

З першим чоловіком Анжеліка Варум була знайома з дитинства. Виконавиця ходила з Максимом Нікітіним в один дитячий сад, а потім навчалася в одному класі львівської школи. За словами екс-чоловіка, він став її першим чоловіком. Закохані не приховували своїх почуттів і всі однокласники знали про їхні стосунки.

Анжеліка Варум забезпечила першого чоловіка Максима Нікітіна московською пропискою
Після закінчення школи майбутня артистка вирушила до Москви, де жив її батько Юрій Варум. Вона мріяла вступити в Щукінське театральне училище, але провалила іспит через український акцент. Після невдалої спроби батько прилаштував Анжеліку бек-вокалісткою на свою студію звукозапису.

Читайте також: Еріка Герцег вразила фанатів шикарною фігурою

Анжеліка Варум забезпечила першого чоловіка Максима Нікітіна московською пропискоюМаксим пішов за коханою і поступив в московський текстильний інститут. Через рік його призвали в армію, а після закінчення служби Нікітін зробив дівчині пропозицію. Пара зіграла весілля, після якої батько Анжеліки прописав зятя в своїй квартирі.

Читайте також: Ані Лорак відмовляється співати в ресторанах чоловіка

У 90-х Варум випустила кілька хітів, завоювали визнання публіки. Чоловік шалено ревнував співачку і постійно підозрював у зрадах. Через 8 років терпіння Анжеліки скінчилося і пара розлучилася. Максим пішов в секту і вдруге одружився. Пізніше в інтерв'ю він зізнався, що від першої дружини йому потрібна була тільки московська прописка.