Христина Асмус змінилася не в кращий бік

Молода актриса викликала хвилю стривожених відгуків через зміни у своєму зовнішньому вигляді. Христина сильно схудла, через що її миле округле обличчя загострилося і змарніло, вважають прихильники зірки.

Христина Асмус змінилася не в кращий бік
Асмус неприємно здивувала тим, як стала виглядати, коли опублікувала у своєму блозі черговий знімок. Впізнати на цьому фото миловидну артистку, що стала відомою завдяки серіалу «Інтерни», дуже складно - з її зовнішністю сталася незрозуміла трансформація.

Колись по-дівочому округле обличчя актриси змінилося. Воно витягнулося, набуло різких незграбних рис. Крім того, Христина стала здаватися значно більш дорослою - на її обличчі з'явилися глибокі складки.

Христина Асмус змінилася не в кращий бік


Багато хто вважає, що ці неприємні зміни пов'язані з тим, що Асмус істотно схудла. Саме тому її лице втратило округлість і м'якість, огрубивши візуально і постарівши. До того ж сильну худорбу актриси підкреслюють не тільки гострі риси обличчя, але і тонка шия і випираючі ключиці.

Зараз Христина Асмус виглядає більш стрункою, ніж до народження дочки, яка з'явилася на світ минулого року. Народивши дитину, артистка дуже швидко повернулася до роботи і почала стрімко худнути. Парадокс, але її чоловік, гуморист Гарік Харламов, навпаки, сильно набрав вагу.