Демі Мур можуть засудити через знайдений в її басейні труп чоловіка

У зірковому будинку проходила вечірка, однак актриса під час заходу була у відрядженні.

Демі Мур можуть засудити через знайдений в її басейні труп чоловіка
Голлівудську актрису Демі Мур можуть засудити через знайдений в її басейні труп чоловіка. Зірці загрожує позов за халатне ставлення до безпеки в особняку, господинею якого вона є.

Днями в басейні біля будинку Демі був знайдений мертвий 21-річний чоловік. ЗМІ з'ясували, що він потонув. Ні актриса, ні члени її сім'ї не були присутні в момент виявлення тіла. Свідком події став особистий помічник Мур. Відомо, що напередодні в зірковому житлі проходила вечірка. Проте актриса під час заходу була у відрядженні. Але відсутність зірки на тусовці, що закінчилася трагедією, не звільняє її від відповідальності.

Як повідомляють американські видання, Демі може загрожувати позов за халатне ставлення до безпеки на її території. І навіть, якщо вечірку організував її помічник, під суд піде Мур. За законом, вона, як наймач, несе відповідальність за дії своїх підлеглих, навіть якщо її не було в США в момент загибелі хлопця.

"Роботодавці повністю відповідають за вчинки їхніх підлеглих. Власник нерухомості несе відповідальність за всі заходи, які проводяться на належній йому території. Так як Мур є власницею особняка, її звинуватять у нездатності забезпечити належний контроль за басейном. У ньому плавали люди в стані алкогольного сп'яніння, і нагляд був необхідний", – заявив адвокат.

До слова, поліція засумнівалася, що молода людина померла від утоплення. Імовірно, вона послизнулася, впала у воду і захлинулася. Правоохоронці чекають результатів токсикологічної експертизи. Дізнавшись про трагедію, Мур зробила офіційну заяву. "Я в шоці. Я подорожувала за кордоном, коли отримала цю жахливу новину. Втрата дитини – немислима трагедія, і я співчуваю родині та друзям загиблого", – зазначила Демі і попросила поважати її приватне життя в період розслідування.