Жанна Фріске вперше за довгий час вийшла погуляти з сином

Співачка Жанна Фріске пішла на поправку. Сьогодні екс-«Блискуча» не тільки сама встала з ліжка, але і вийшла на прогулянку зі своїм сином Платоном.

Жанна Фріске вперше за довгий час вийшла погуляти з сином
Сестра співачки Наталя розповіла, що Жанні поступово стає краще. До неї повертається зір, і вона може самостійно вставати з ліжка. Крім того, за словами сестри, Жанна навіть вийшла гуляти на свіже повітря разом з Платоном, і це дуже позитивно відбилося на її настрої.

Сестра Жанни Фріске Наталія пов'язує поступове зцілення зірки з дивом, створеним молитвами до святої стариці Матрони Московської.

Після того, як Наталія Фріске дізналася про горе, яке спіткало сім'ю, і коли лікарі виявилися безсилі, вона звернулася до Матрони Московської. Багато часу дівчина провела в молитвах. І диво сталося. Коли лікарі в черговий раз зробили рентгенівські знімки, вони не повірили очам: пухлина перестала рости. Для тієї стадії хвороби, на якій знаходилася Жанна, це було просто неймовірно.

«Їй стало набагато краще, вона стала вставати сама. Раніше її треба було піднімати з ліжка, а тут я заходжу - вона стоїть і їсть горішки», - розповідає Наталя Фріске.