Дружина Міхаеля Шумахера розпродає майно

Корінна Шумахер, дружина знаменитого гонщика, семиразового чемпіона "Формули-1» Міхаеля Шумахера продає майно, що належить їхній родині. Днями вона виставила на продаж особистий літак чоловіка, за який змогла отримати 34 мільйони євро.

Дружина Міхаеля Шумахера розпродає майно
Західні ЗМІ повідомляють також, що раніше Корінна продала будинок в Норвегії, який купувався для відпочинку в цій країні. Виставлено на продаж і автомобіль Шумахера легендарний Ferrari, на якому спортсмен завоював свій третій титул у кар'єрі. У планах Корінни Шумахер продаж ще одного особняка, що належить сім'ї, заміського будинку у французькому містечку Мерібель.

За словами дружини Міхаеля Шумахера, вона усвідомила, що її чоловік вже ніколи не повернеться до звичайного життя, а значить, не зможе все це використовувати. Та й родині потрібні гроші на реабілітацію Шумахера, стан якого продовжує залишатися важким. Гонщик по- колишньому нерухомий, він не може говорити.

Нагадаємо, Міхаель Шумахер отримав важку травму голови під час катання на гірських лижах у французьких Альпах 29 грудня 2013. Він спіткнувся об камінь і вдарився головою об виступ скелі. Німець перебував у шоломі, який врятував його від миттєвої смерті. Шумахер майже півроку перебував у стані штучної коми. На думку медиків, Міхаель не має шансів на повне відновлення.