Джастін Тімберлейк і Джессіка Біл залишають Голлівуд

Американський співак Джастін Тімберлейк і його дружина акторка Джессіка Біл вирішили сховатися від цікавих очей. Вони поїдуть в Мемфіс, штат Теннесі, на батьківщину Джастіна.

Джастін Тімберлейк і Джессіка Біл залишають Голлівуд
Ні для кого вже не секрет, що зіркова пара готується стати батьками. Днями хороші знайомі пари повідомили пресі, що ті збираються покинути Голлівуд і виїхати жити в Мемфіс, штат Теннесі - туди, де колись народився Джастін.

Можливо, це допоможе парі зберегти шлюб, адже ревнощі Джесіки і зради Джастіна вже встигли зіпсувати їхні стосунки. Хоча, незважаючи на постійні розмови про розлучення, вони 19 жовтня вже відзначили другу річницю весілля, а поповнення в їхній родині очікується вже в квітні цього року.

Джастін згадує своє щасливе дитинство і впевнений, що в невеличкому містечку у малюка обов'язково буде щасливе дитинство. Біл також налаштована на переїзд, тим більше що вона ніколи не любила гучні тусовки.

Пара сподівається, що далеко від зайвих очей їх малюк не буде привертати такої кількості уваги, та й батьки артиста завжди зможуть допомогти Джесіці з вихованням дитини, адже наймати няню - не найкращий вихід в їх ситуації. Інсайдери повідомляють, що мама Джастіна дуже рада такому рішенню пари і з нетерпінням чекає їх приїзду.