Тіна Кароль розповіла, на чому економить в кризу

Криза вдарила по всім українцям. Не оминула вона стороною і популярних артистів. Відома українська співачка Тіна Кароль розповіла про те, як вона економить в таких жорстких умовах кризи.

Тіна Кароль розповіла, на чому економить в кризу
В інтерв'ю Тіна Кароль розповіла наступне:

«Звичайно, я теж, як і всі люди в нашій країні, відчуваю труднощі. Один з головних пунктів економії - довелося призупинити будівництво на ділянці. Я обожнюю щось облагороджувати, будувати, садити! Мені потрібна кипуча діяльність постійно і на всіх фронтах. На жаль, зараз не до цього: криза зачепила всіх, а я - єдина годувальниця не тільки для своєї родини, а й для людей, які зі мною працюють.

Це досить великий штат - не тільки ті, хто виходить на сцену, але і хто допомагає мені «за лаштунками». А для мене дуже важливо, щоб у колективі всі були ситі, задоволені і відчували себе практично членами однієї сім'ї. Домашні витрати теж скоротилися. Правда, якщо Веня хоче щось смачненького - я обов'язково це купую. Як можна відмовити дитині? Але син знає залізне правило: якщо вже поклав на тарілку, треба все з'їсти. Їжу ми не викидаємо.

У моєму випадку, економія - відмовляти в чому-небудь тільки собі. По магазинах я, правда, ходити не люблю і дорогих нарядів, за винятком концертних, не купую».