П'ять звичок, які шкодять красі ніг

Стрункі красиві ноги - це не тільки наполеглива робота в спортзалі, хороша генетика і сотні скрабів і кремів у ванній, але і правильний спосіб життя, який виключає безліч шкідливих звичок. Розповідаємо, що не можна робити, якщо ви хочете мати ідеально стрункі ноги.

П'ять звичок, які шкодять красі ніг
Голити ноги старою бритвою

Отже, за правилами, ми повинні користуватися тільки тієї бритвою, у якої є як мінімум 4 леза, а міняти верстат не рідше ніж через кожні 5-7 використань. Додайте до цього, що в якості гелю для гоління потрібно використовувати виключно спеціальні пінки, які не сушать шкіру, а навпаки - доглядають за нею (господарське мило цього точно не робить). Плюс перед кожним вживанням бритва повинна бути продезинфікована, в кращому випадку, або як мінімум прибрана в шафку після використання (а не валятися у ванній в мильній піні). Давайте почнемо хоча б трохи наближатися до ідеалу і для початку викинемо цей старий верстат, яким вже бриємося шість місяців.

Забули сказати: якщо всього цього не робити, на ногах з'являються неприємні червоні точки (роздратування), які жодним тональним засобом не замажеш, а волоски починають вростати, що, погодьтеся, естетики не додає.

Сидіти цілий день

При відсутності руху сповільнюється циркуляція крові, що призводить до її застою, і як наслідок - до варикозного розширення вен (захворювання, яке вражає близько 50% жінок) і вічно опухлих кісточок.

Щоб такого не відбувалося, необхідно кожну годину робити перерву на невеликі прогулянки кілька хвилин і невелику зарядку з присіданнями.

Не відлущування і не зволожування шкіри ніг

Догляд за шкірою ніг так само необхідний і важливий, як і за шкірою обличчя. Не забувайте користуватися скрабами, мочалками, щітками та іншими засобами. Робити це потрібно 2-3 рази в тиждень, після чого обов'язково нанесіть живильний крем. До речі, про харчування й зволоження. Такий догляд повинен стати частиною щоденного ритуалу. Чим частіше ви приймаєте душ, тим частіше ви повинні користуватися зволожуючими кремами. Особливо це стосується тих, хто любить приймати гарячі ванни, які діють на шкіру не краще сухого повітря фена.

Класти ногу на ногу

Подивіться, адже саме в такому положенні ваші ноги зараз і перебувають. А знаєте, чим це загрожує? Згідно з твердженнями лікарів, така поза сприяє наданню підвищеного тиску на стегнові артерії і вени, що робить істотний вплив на кровообіг, що в результаті сповільнюється... А про наслідки ми вже говорили вище.

До всього іншого, така поза сприяє розтягування вени, що також стимулює появу варикозної хвороби.

Не обробляти порізи і укуси

Будь - то поріз від бритви, укус комара або подряпина - ці ранки необхідно обробити. В іншому випадку ви можете стати володаркою чарівного маленького шраму. Або ж великого - залежить від розміру рани. Не полінуйтеся і правильно обробіть ранку наявними у вас під рукою засобами. Зрештою, шрами прикрашають тільки чоловіків. І то не завжди.