Медики назвали яйця більш шкідливими, ніж фастфуд

Яйця птиці не відносяться до дієтичних продуктів і взагалі - можуть бути вкрай шкідливі для людини. До такого висновку прийшла дослідницька група під керівництвом Девіда Спенса з Університету Західного Онтаріо.

Медики назвали яйця більш шкідливими, ніж фастфуд
Спенс стверджує, що вживання яєчного жовтка завдає людському здоров'ю шкоди більше, ніж горезвісний фастфуд. На доказ Спенс посилається на якісь статистичні дослідження, які встановили, що кількість споживаних яєць корелює зі станом здоров'я пацієнтів. Нібито у любителів «дієтичного продукту» під назвою курячі (та інші) яйця були помічені запущені атеросклеротичні явища, передінфарктний і передінсультний стани.

З цього Спенс робить висновок, що яйця не слід вживати щоденно і взагалі вживати їх краще людям з ідеальним здоров'ям. А ще краще навіть їм обмежити вживання яєць 2-3 штуками в тиждень. Людям з серцево-судинними захворюваннями і особливо - з артеріальною гіпертонією - краще їсти яйця не частіше одного разу в тиждень.

«Яєчний білок - це, безсумнівно, дієтичний продукт, а ось жовток - це вже надмірність», - попереджає Спенс. Підкреслимо, що мова йде про будь - які яйця, а не тільки про курячі.