Жанна Фріске виходить заміж за Дмитра Шепелєва

Дмитро Шепелєв купив обручки і збирається зробити пропозицію Жанні Фріске.

Жанна Фріске виходить заміж за Дмитра Шепелєва
Після новорічних свят Жанна Фріске відправилася в США на чергове обстеження. Разом з нею літав і Дмитро Шепелєв - її підтримка і опора останні чотири роки. За цей недовгий час пара пройшла головне випробування: бути разом і в радості, і в горі. Однак оформити стосунки в рацсі не поспішали, але, схоже, час настав. «Діма збирається зробити Жанні пропозицію найближчим часом, він вже купив обручки, - розповів Сергій, друг сім'ї і сусід, співачка зараз живе в підмосковній Балашисі. - Для Жанни це, звичайно ж, сюрприз. І мама Ольга Володимирівна, і тато Володимир Борисович зараз трохи переживають і особливо не говорять про це".

Навесні Фріске чекає і ще одна радісна подія - 7 квітня синові Платону виповниться два роки. «Хлопчисько такий непосида! - продовжує Сергій. - Не кожен за таким паливодою встежить, тому частіше всього на вулицю з ним виходить Ольга Володимирівна. Іноді бачу, як Жанночка гуляє поруч з будинком. Це таке щастя, що вона міцніє і поправляється. Діма зараз багато працює, постійно їде кудись. В допомогу запросив няню, начебто свою родичку».

Допомагає няньчитися з Платоном і близька подруга Жанни - співачка Ольга Орлова. Мінімум раз в тиждень вона приїжджає до хрещеника. «Обожнюю його, балую постійно. Він не злазить у мене з рук! - поділилася вона. - Малюк чудовий, всіх радує. Поки особливо не розмовляє, вимовляє лише найпростіші слова - «мама», «тато», «дід», «дай», «на». Якось подарувала йому конструктор, але він не зацікавив Платона, мабуть, ще зарано. З апетитом у нього все відмінно! Як справжній чоловік, він обожнює м'ясо, не важливо, у вигляді пюре воно або відварне - з'їдає до останньої ложки. Любить машини, як тільки садимо його в мій автомобіль, просить зробити музику голосніше. Енергії у нього море. Якщо ми з Жанною ведемо його гуляти, він носиться довго, і тільки якщо сильно втомлюється, може попросити, щоб повезли в колясці».