Жанна Фріске стане хрещеною мамою

Йдучи на поправку, популярна співачка зважилася на черговий важливий крок - незабаром вона втретє стане хрещеною матір'ю.

Жанна Фріске стане хрещеною мамою
Малюк поки не з'явився на світ, але у нього вже є дві мами: наречена - Жанна Фріске, і рідна - її близька подруга. Йому справді пощастило, адже Жанна - дуже дбайлива хрещена, у неї вже є двоє дітей, з якими, як вона розповіла в інтерв'ю виданню Starhit, на позаминулих вихідних вона була в церкві. З собою вона взяла синочка Платона і маму діток: «Моєму хрещеному синові десять років, дівчинка молодшого віку. Це діти близької шкільної подруги. У неї скоро народиться ще один малюк, і я буду тричі хрещеною мамою», - поділилася радістю Фріске.

Жанна зараз повністю присвятила себе сімейним клопотам. Вона виховує свого сина, намагається якомога частіше розмовляти з кумами. «Люблю дарувати їм різні дитячі подарунки, - сказала Жанна. - А ось своїх хрещених я, на жаль, не пам'ятаю - була зовсім маленькою».

А ось батько Жанни Володимир Борисович чудово пам'ятає той день: «Жанну ми хрестили пізно, коли їй було чотири роки. Таїнство пройшло в дуже красивій Елоховській церкві, вона знаходиться в центрі Москви, недалеко від метро Бауманська. При обряді дівчинці дали ім'я Анна».

Свого однорічного сина Жанна і Дмитро Шепелєв хрестили в серпні. Його хрещеною стала подруга Жанни, Ольга Орлова, а батьком - діджей Федір Фомін.