5 причин почати ремонт

Нехай ремонт справа захоплива, але не найприємніша. Саме тому ми так часто відкладаємо його на потім, але це далеко не найкраще рішення. Особливо тоді, коли інтер'єрні зміни потрібні не тільки косметичні, але й генеральні. Ми визначили 5 причин, які дійсно свідчать про те, що ремонт варто почати вже зараз.

5 причин почати ремонт
Переїзд

Одна з головних причин почати ремонт - переїзд. Зауважимо, що в такій ситуації починати діяти потрібно в першу ж хвилину, щойно ти ступиш на поріг нової оселі. Почни з малого: просто зніми старі штори, зірви шматок шпалер (звичайно ж, якщо вони там є і ти не в'їжджаєш у порожню квартиру). Ці маленькі кроки стимулюють тебе піти в будівельний магазин якнайскоріше і закупитися необхідними матеріалами.

Розхитані меблі

Якщо хоч одні двері в шафі почали розхитуватися - це ознака, що варто щось у квартирі міняти. Звичайно ж, це стосується тільки старих меблів, в нових таки ще можна щось пофіксувати. Викинь непотрібні тобі полиці й шафи, потім справа дійде і до більш важливих змін типу оформлення стін або заміни люстри. Пам'ятай, що величезні меблеві конструкції вже не модні, краще замінити їх модульною системою, шафою-купе або кронштейном і кількома полицями.

Тріщини на стінах і стелі

Тріщини на стінах і стелі є просто благанням квартири про ремонт. Зроби приємно своєму дому і почни діяти! Тріщини спочатку потрібно замазати, потім можна поклеїти бамбукові шпалери, які приховають дефекти.

Зіпсована сантехніка

Не терпи унітаз, що протікає, або змішувач з нальотом! Якщо сантехнік не може налаштувати техніку, тоді її потрібно замінити, це саме стосується і змішувачів, які не здатні відчистити вже навіть найсильніші засоби. Такі дрібниці псують наш настрій, і тобі буде значно приємніше перебувати у ванній та кухні після ремонту!

Квартира довго без ремонту

Звичайно ж, ця причина частенько є і причиною відкладання ремонту. Адже якщо 10 років нічого не змінювалося, здається, що нічого страшного не станеться і через рік. Але якщо ти хоч раз задумалася, що потрібно щось змінити, тоді не зволікай і починай зривати шпалери. Адже ремонт - це своєрідна війна зі звичною зоною комфорту, так зроби ж перший крок назустріч змінам, рви!