Наречений Ксенії Бородіної заступився за неї на шоу

Пара приїхала на зйомки Comedy club і відповіла на жарти резидентів. Ксенія Бородіна зізналася, що задоволена тим, як її чоловік дав відсіч гумористам.

Наречений Ксенії Бородіної заступився за неї на шоу
Схоже, у Ксенії Бородіної щодня з'являється все більше підстав захоплюватися своїм обранцем. Коханий телеведучої може без приводу подарувати їй розкішний букет квітів, несподівано приїхати за нею на майданчик «Дому-2», коли всю дорогу замело і дати відсіч тим, хто наважується її публічно висміяти. В черговий раз Курбану Омарову вдалося постати в кращому світлі перед коханою, коли вони вирушили на зйомки програми Comedy club. Формат цього шоу передбачає спілкування резидентів з зірками, присутніми в залі. Нерідко знаменитості стають об'єктом уїдливих зауважень і жартів гумористів, і не завжди їм вдається вийти з скрутного становища гідно. Прямо під час запису програми Ксенія Бородіна поспішила повідомити своїм підписникам в «Інстаграмі», що її наречений з цим завданням впорався на всі сто відсотків. «Приїхали на камеді. Мій гідно відповів ведучим», - написала зірка.

Про те, що саме сталося на зйомках і якого роду жарти посипалися на адресу закоханих, Бородіна не уточнила. Однак, дала зрозуміти, що реакція нареченого її повністю влаштувала. Шанувальники 32-річної знаменитості відзначили, що іншого вони і не могли очікувати. За словами передплатників мікроблогу Ксенії, телеведуча вибрала собі в супутники життя справжнього чоловіка, в якому їй ніколи не доведеться сумніватися.

Нагадаємо, вже у вересні Ксенія Бородіна вийде заміж за Курбана Омарова. Коханий зірки повідомив про це під час святкування її дня народження в березні. У даний момент Бородіна активно готується до торжества і навіть приміряє білі сукні.