Лєра Кудрявцева перетворилася з телезірки в домогосподарку

Відома телеведуча Лєра Кудрявцева влітку цього року втретє вийшла заміж - її обранцем став 25-річний хокеїст Ігор Макаров, який всього на пару років старший за сина зіркової білявки. Жінка, яка не любить розкривати подробиці свого особистого життя, днями в одному з інтерв'ю розповіла про зміни, які сталися в ній після весілля.

Лєра Кудрявцева перетворилася з телезірки в домогосподарку
Після заміжжя Кудрявцева стала більше часу проводити вдома, так як сімейне життя вимагає самовіддачі і турботи про близьких.

«До зустрічі з Ігорем у мене було не життя, а гонка. Щоб добре одягатися, нормально виглядати, забезпечити майбутнє сину, я кожен день бігла на роботу. Чоловік мені одного разу сказав: «Працюй в своє задоволення. Вистачить себе катувати». Я видихнула... Зараз з десяти корпоративів погоджуюся на два-три», - зізналася Лєра «Комсомольській правді».

Крім того, заради чоловіка теледіва почала готувати, хоча раніше цього майже не робила: «Я дуже довго жила одна. Для себе готувати лінь. Нарізала сир, помідори - і все. А коли у тебе в домі з'являється чоловік, його треба годувати! Хоча відразу сказала Ігорю, що я і плита - це несумісні поняття. На Новий рік зіпсувала качку - дістала її з духовки чорну. Але з часом полюбила кулінарити і тепер не можу зупинитися. Кожен день печу торти, чоловік вже просить пригальмувати».

Також Лєра спростувала чутки про те, що її 23-річний син не може знайти спільну мову з вітчимом. Насправді між Жаном та Ігорем чудові відносини. «Вони постійно зідзвонюються... Без мене вже секрети мають», - розповіла Кудрявцева.

Незважаючи на вік, Кудрявцева з захопленням говорить про дітей і готова навіть залишити на час роботу, щоб подарувати коханому малюка: «Дитини дуже хочеться. Одного, а дасть Бог, і двох. Я спокійно заради цього залишу роботу і піду на рік в декрет. Це, знаєте, як кажуть в інститутах: «Спочатку ти працюєш на залікову книжку, а потім залікова книжка працює на тебе». Я думаю, що в моєму випадку я вже заробила собі ім'я. І тому піти на рік в декрет цілком можу. Буду сидіти вдома, займатися дітками. А потім просто приведу себе в форму і повернуся до роботи».

Лєра Кудрявцева перетворилася з телезірки в домогосподарку
Лєра Кудрявцева перетворилася з телезірки в домогосподарку